Черный список Адвокатов и ЮристовАдвокат Киев, Юридические услуги
Комментарии на Юрпортале


От: Аноним
Дата: 19 октября 2017 [20:08]
ТОРГОВИЙ ДІМ ФІДЛЕНС
На сайте: Подробнее
От: ukrbelfarm
Дата: 19 октября 2017 [19:53]
Когда суд,за позовом Кулинича с.в к Осипенке
На сайте: Ирпенский городской суд Подробнее
От: Аноним
Дата: 19 октября 2017 [19:51]
перечень кримынальних справ
На сайте: Оболонский Районный Суд Подробнее
От: suprunukalie
Дата: 19 октября 2017 [13:35]
Добрый день, скажите можно ли получить решение суда если не ошибаюсь от 2015 г. в электронном виде где я Супрунюк ...
На сайте: Оболонский Районный Суд Подробнее
От: Миколай юрист зі стажем і без кидалово, киянин
Дата: 18 октября 2017 [18:19]
Ответ Анониму. Оно то можно сгонять и посмотреть в каких кабинетах какой работает судья Печерского суду, в том числе и ...
На сайте: Печерский Районный Суд Подробнее
От: Миколай юрист зі стажем і без кидалово, киянин
Дата: 18 октября 2017 [18:14]
Відповідь Ірині Бровари Київщина. Всі документи: скарги, позовні заяви здаються тільки в центральну частину Печерського районного суду м. Києва ...
На сайте: Печерский Районный Суд Подробнее
От: inna_kr_09
Дата: 18 октября 2017 [16:28]
Доброго дня! Скажите, пожалуйста, заявление про факт смерти можно скачать из Интернета или в суде есть точный образец для заполнения? ...
На сайте: Печерский Районный Суд Подробнее
От: Аноним
Дата: 18 октября 2017 [13:16]
Здравствуйте, скажите пожалуйста 304 кабинете какой судья работает?
На сайте: Печерский Районный Суд Подробнее
От: Palcenkolesa72
Дата: 18 октября 2017 [12:58]
Мне нужно в письмо о розводе, документы есть печати нету...
На сайте: Яготинский районный суд Подробнее
От: transport39
Дата: 18 октября 2017 [11:30]
доброго дня! чи є рішення по справі №590 80
На сайте: Ирпенский городской суд Подробнее
Загрузить предыдущие сообщения...

Другие сайты Юрпортала:
Судопроизводство Юридическая техника Юридические консультации Подготовка юридической документации

База судебных решений



печерський районний суд міста києва

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 лютого 2010 року Печерський районний суд м. Києва у складі:

головуючого - судді Степанової О.С.

при секретарі - Соколенко М.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за позовом Комунального підприємства Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства «Хрещатик» до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості з платежів за комунальні послуги,

ВСТАНОВИВ:

Комунальне підприємство Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства "Хрещатик" (далі - КП "Хрещатик") звернулося до суду з зазначеним вище позовом, мотивуючи свої вимоги наступним.

Відповідачі зареєстровані та проживають в квартирі АДРЕСА_1, та користуються усіма житлово-комунальними послугами, які надаються їм КП "Хрещатик".

Разом з тим, відповідачами не виконується передбачений ст.ст. 162, 179, 191 ЖК України, п.7 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинковими територіями, обов'язок своєчасно вносити плату за комунальні послуги та витрати на участь в утриманні будинку і при будинкової території починаючи з вересня 2008 року, у зв'язку з чим у відповідачів виникла заборгованість перед КП "Хрещатик" в сумі 2 015 грн. 34 коп. за період з 01.09.2008 року по 01.11.2009 року, яку позивач просить стягнути з відповідачів в солідарному порядку, разом з судовими витратами понесеними позивачем.

Представник позивача КП "Хрещатик" – Ткаченко С.Н. в судовому засіданні позов підтримав повністю з підстав, викладених у позовній заяві.

Відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилися, про дату час та місце слухання справи були повідомлені належним чином. У відповідності до ст.ст. 169, 224 ЦПК України судом було визнано можливим провести заочний розгляд справи у відсутності відповідачів.

З'ясувавши обставини справи, та перевіривши їх наданими сторонами доказами, суд вважає необхідним позов задовольнити повністю з наступних підстав.

Судом встановлено, що відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2 зареєстровані та проживають в квартирі АДРЕСА_1. Власником вказаної квартири, та власником особового рахунку цієї житлової площі є ОСОБА_1.

Вказані обставини підтверджуються довідкою КП "Хрещатик" Форми №3, та копією договору купівлі-продажу квартири від 09.04.2003 року, які знаходяться в матеріалах справи.

Також судом встановлено, що КП "Хрещатик" надає відповідачам житлово-комунальні послуги, відповідно до умов укладеного між ЖЄО-601(правонаступником якого є КП «Хрещатик») та ОСОБА_1 договору про участь у витратах на утримання будинку та прибудинкової території від 10.04.2003 року (Далі - Договір).

Відповідно до ст.ст. 11, 15, 16, 526, 527, 612 ЦК України, цивільні права та обов'язки виникають з підстав, передбачених законодавством; в силу зобов'язання одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь іншої сторони (кредитора) певну дію (сплатити гроші), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку; зобов'язання повинні виконуватись належним чином та в установлений строк; одностороння відмова від виконання зобов'язання не допускається; зобов'язання припиняється його виконанням належним чином.

Згідно зі ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги" споживач таких послуг зобов'язаний оплачувати житлово-комунальні послуги у строки, встановлені договором або законом.

Згідно із ч. 3, ч. 5 ст. 626 ЦК України договір є двостороннім, якщо правами та обов'язками наділені обидві сторони договору. Договір є відплатним, якщо інше не встановлено договором, законом або не випливає із суті договору.

Відповідно до ст. 526 ЦК України зобов'язання повинно виконуватися належним чином.

Відповідно до п.2.2.3 Договору, співвласник зобов'язується не пізніше останнього дня поточного місяця вносити плату на рахунок "Власника будинку" підприємства, що обслуговує будинок, за санітарне обслуговування прибудинкової території та допоміжних приміщень будинку, технічне обслуговування будинку відповідно до загальної площі квартири, ремонт відповідно відновної вартості квартири, а також за комунальні та інші послуги.

Згідно з наданим КП "Хрещатик", розрахунком заборгованості по особовому рахунку № 5954, власником якого є ОСОБА_1, сума заборгованості відповідача з оплати за житлово-комунальні послуги та участь у витратах на утримання будинку і при будинкової території за період з 01.09.2008 року по 01.11.2009 року склала 2 015 грн. 34 коп.

Договір про реструктуризацію заборгованості по комунальних платежах та квартирній платі, на момент розгляду справи у суді, між сторонами не укладено.

Відповідно до ст. 4 Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію" від 20.02.2003 року, заборгованість громадян, які не уклали договір про реструктуризацію заборгованості та не сплачують поточних платежів стягується в повному обсязі в судовому порядку.

Відповідно до ст.60 ЦПК України, кожна сторона зобов'язана довести ті обставини на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими особами які беруть участь у справі.

Відповідачі в судове засідання не з'явилися, своїх пояснень щодо суті позовних вимог та доказів, які б спростовували доводи позивача суду не надали.

Дослідивши обставини справи у їх сукупності та перевіривши їх наданими позивачем доказами, суд вважає, що відповідачами порушено зазначений вище обов'язок по своєчасному перерахуванню вказаних платежів, у зв'язку з чим сума заборгованості підлягає стягненню, а позов КП "Хрещатик" має бути задоволений повному обсязі.

Відповідно до положень ст.88 ЦПК України, суд вважає за необхідне стягнути з відповідачів на користь позивача по 15,00 грн., понесених позивачем та документально підтверджених витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Крім того, відповідно до ст. 88 ЦПК України, у зв'язку з звільненням позивача від сплати судового збору при подачі позовної заяви, необхідно стягнути з відповідачів на користь Держави по 25,50 грн. судового збору.

На підставі викладеного, керуючись п.7 Постанови Кабінету Міністрів України від 24.01.2006 року №45 "Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 08.10.1992 року №572", ст. 20 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст. 4 Закону України "Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію" від 20.02.2003 року, ст.ст. 11, 15, 16, 526, 527, 612, 626, 640 ЦК України, ст. ст. 11, 60, 61, 88, 174, 175, 212, 213, 215, 224-228 ЦПК України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов Комунального підприємства Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства «Хрещатик» - задовольнити.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь Комунального підприємства Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства «Хрещатик» заборгованість по платі за квартплату та житлово-комунальні послуги у розмірі 2 015 (дві тисячі п'ятнадцять) гривень 34 копійки.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь Комунального підприємства Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства «Хрещатик» по 15 (п'ятнадцять) гривень 00 копійок витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь Держави по 25 (двадцять п’ять) гривень 50 копійок судового збору.

Рішення може бути переглянуте судом, за письмовою заявою відповідача, яка може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо буде подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не буде подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набере законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до апеляційного суду м. Києва.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через Печерський районний суд м. Києва.

Суддя

Ў